Марік

Історія з візитом до Харкова президента України отримала продовження: фото приголомшили

Про це написав на своїй сторінці в Фейсбуці народний депутат України Олексій Кучер.

«Історія з візитом до Харкова президента України отримала продовження. Зараз у будинку лісника Віктора Сиси проводиться обшук детективами НАБУ. Незважаючи на запеклий активний опір правоохоронним органам (зокрема фізичний), а також посильну допомогу останньому з боку співробітників державної охорони (які, як не дивно, здійснюють його цілодобову охорону), детективи почали обшук. На фото маєток лісника. Розмах дивує», – йдеться в повідомленні.

Відзначимо, що при перегляді знімків будинку лісника виникає тільки одне питання: скільки ж зарплат він вклав у будівництво.

За інформацією видання Police Control Ukraine, детективи Національного Антикорупційного бюро розслідують можливе зловживання службовим становищем директором державного підприємства «Гутянське лісове господарство» Віктором Сисою при відчуженні значних обсягів неврахованої деревини та продажу лісоматеріалів за заниженими цінами на користь підконтрольних йому фірм.

Як передає «Слово і діло», спираючись на дані, викладені в постанові Солом’янського районного суду міста Києва від 15 липня, Гутянський лісгосп продавав лісоматеріали і невраховану деревину фірмам «Атлантіс С», «СКЛОСЕРВІС» і «Профіт Доп». У той же час станом на 16 вересня 2016 року директором і єдиним засновником компанії «Атлантіс С» був директор Гутянського лісгоспу Віктор Сиса, а адреса реєстрації фірми є квартирою його дружини. Також він був засновником і керівником компанії «СКЛОСЕРВІС», а адресою її реєстрації теж є квартира дружини Сиси. До того ж нинішнім керівником, засновником, підписантом і головним бухгалтером фірми є рідна сестра директора лісгоспу Тетяна Корнієнко. Крім того, засновником і директором підприємства «Профіт Доп» є Артем Черватюк, який є наближеною особою до чинного керівника компанії «Атлантіс С» Валерія Пасічника. А Пасічник, у свою чергу, є двоюрідним братом дружини директора Гутянського лісгоспу.

Крім того в НАБУ встановили, що фірми «Атлантіс С», «Профіт Доп» і «СКЛОСЕРВІС» протягом 2018 продали більш лісоматеріалів, ніж офіційно придбали в Гутянського та інших лісгоспів. До того ж компанія «СКЛОСЕРВІС» придбала в Гутянського лісгоспу технічну сировину дуба обсягом 2081,39 куб. м. При цьому зазначений обсяг деревини фірма надалі реалізувала як дошки дубові, що мають значно вищу ціну.

Виявилося також, що Гутянський лісгосп має ряд договорів оренди з зазначеними трьома компаніями, тобто вони систематично використовують у своїй діяльності активи держпідприємства. Також, за даними з податкових накладних, ці три фірми реалізують придбану в Гутянського лісгоспу продукцію у вигляді лісоматеріалів дуба за цінами, які в 4-5 разів вище, ніж ціни, за якими їх придбали, що може свідчити про зловживання службовим становищем держпідприємства.

Джерело

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть !