Війна

“Це був довгий шлях, але це вже наша територія.”: бійці «Азова» провели блискучу спецоперацію на Сході. Відео

Сьогодні стало відомо, що військові з батальйону «Азов» взяли під надійний контроль частину територій поблизу окупованій терористами Горлівки і Донецька. Для цього українські захисники провели просто блискучу спецоперацію.

Як інформує replyua.net, українські військовослужбовці Операції об’єднаних сил зробили великий ривок на Сході української держави, просунувшись вперед в районі Світлодарськ дуги, зайнявши тим самим нові позиції поблизу окупованого Донецька і Горлівки. Один з військовослужбовців полку «Азов» з позивним «Тахо» пояснив: «Якщо кожну ротацію забирати навіть по 400-600 метрів, то ми набагато швидше прийдемо до тієї самої Горлівки».

Також в «Азові» додали: «Це був довгий шлях, але це вже наша територія. Ми її знову забрали, і вона під нашим контролем ». Згідно зі словами українських захисників, нинішні позиції Збройних сил раніше були позиціями бойовиків. Крім того відомо, що в поточному розташуванні сил залишається всього кілька сотень метрів до найближчого укріпрайону терористів «ДНР». 

Джерело

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть !

Показати більше
Back to top button