Клімкін: Капітуляцію нам будуть подавати як довгоочікувану перемогу

Alenushka

Блоги

Міністр закордонних справ України вважає, що через недосвідченість нової команди України може опинитися в сірій буферній зоні.

Про це Павло Клімкін повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Багато пишуть про ймовірний розмін між Європою та Росією: повернення Росії в ПАРЄ на можливе звільнення наших в’язнів. Зрада Європи нам всім болить. Але не ведіться на це. Не шукайте такого роду “логічних” виправдань. Тим більше, всі чули, що казав російський президент в японській Осаці.

Насправді головна проблема навіть не в цьому. Найгірше буде, якщо Росія та Європа вирішать, що вони можуть домовитися за нашою спиною і спробують нав’язати нам чужу стратегію і тактику.

Вже зараз в кулуарах можна почути розмови про те, що Україна є спільним сусідством Росії та Європи, спільною відповідальністю, тому мають бути й спільні дії: насправді, дії будуть російські, а Європа буде спостерігати. На жаль, недосвідченість нової команди цьому сприяє, а економічний маневр у нас майже відсутній. І от ми вже не встигнемо озирнутися, як відверту капітуляцію нам намагатимуться представити як довгоочікувану перемогу. Якщо так трапиться, опинимося на два покоління у сірій буферній зоні.

Долю України мають вирішувати лише українці. І рішення, якими б складними вони не були, маємо приймати ми самі. Інші будуть нам допомагати лише якщо у нас будуть власні розум та тверда, навіть дуже жорстка воля відстоювати свою позицію.

Врешті-решт ніхто крім нас, українців, не буде вкладатися, щоб зробити Україну дійсно незалежною і успішною. І я не хочу, щоб за нас вирішували нашу долю, хто б це не був.

А ви?

Глава МЗС зазначив, що потрібно не допустити ситуацію, коли Росія і Європа будуть домовлятися за спиною України і нав’язувати країні чужу стратегію і тактику. Уже зараз в кулуарах можна почути розмови про необхідність спільних дій Європи і РФ за рішенням українського питання, однак Клімкін вважає, що Європа займе лише роль спостерігача, а все «дії» будуть виходити з боку Росії.

«Недосвідченість нової команди цьому сприяє, а економічний маневр у нас практично відсутній. І ось ми вже не встигнемо озирнутися, як відверту капітуляцію нам будуть підносити як довгоочікувану перемогу. Якщо це трапиться, ми опинимося на два покоління в сірій буферній зоні », – заявив Клімкін.

Міністр закордонних справ України зазначив, що потрібно покладатися лише на власні сили, а не розраховувати на чиюсь допомогу.

«Долю України повинні вирішувати тільки українці. І рішення, якими б складними вони не були, повинні приймати ми самі. Інші будуть нам допомагати лише в тому випадку, якщо у нас буде власний розум і тверда, навіть дуже жорстка воля відстоювати свою позицію. Ніхто крім нас, українців, чи не буде викладатися, щоб зробити Україну справді незалежною і успішною. І я не хочу, щоб за нас вирішували нашу долю, хто б це не був », – резюмував Клімкін.

джерело

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.