Публікуємо допис Олени Добровольської оригіналі. Орфографію та синтаксис збережено:

“страна уже нікагда нє помєняєт вєктор” – казали вони коли йшли голосувати за зелену жижу.

Хто там ще не селфівся на тлі Ейфелевої вежі, зробіть це зараз, бо наступним кроком шістки наріду будуть готові скасувати безвіз.

Ще вони готові скасувати українську армію, українську мову, український гімн, український прапор, українське кіно, українське видавництво, українську церкву і нарешті самих українців. Аби путіна не дратувати.” – написала Олена.

Так блогер пояснила новину про те що, у питанні деокупації Донбасу партія “Слуга народу” готова обговорювати можливість виведення американських інструкторів з території України. Про це заявив голова комітету Верховної ради з питань зовнішньої політики Богдан Яременко в інтерв’ю ТСН.

За його словами, довіру за столом переговорів необхідно відновлювати шляхом діалогу, здійснення певних дій і повернення полонених. Яременко зазначив, що на сьогоднішній день рано обговорювати зміни до Конституції України або амністію, так як існує ряд інших гуманітарних питань на лінії розмежування, серед яких виведення іноземних військ.

Світлина від Олени Добровольської.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть !