Кличко – Богдану: “Де наша Чехія?”

Глава Офісу Президента Андрій Богдан маніпулював цифрами, порівнюючи бюджети Києва та Праги.
У ток-шоу “Свобода слова” Андрій Богдан навів кілька цифр про бюджети двох міст – без порівняння інших показників і запитав: “Де наша Прага?”.

“По-перше, навіть в озвучених цифрах ви трохи заблукали. Бюджет Праги ви занизили на півмільярда доларів. По-друге, змовчали про те, що населення Праги понад удвічі менше за населення Києва! І Прага майже вдвічі менша за площею, ніж Київ. І по-третє, Прага має чимало так званих коштів на розвиток міста, які витрачає окрім запланованого бюджету. А Київ – єдине місто в Україні, в якого в Держбюджет забирають 60 відсотків ПДФО!” – пояснює Кличко.

Мер Києва також нагадав, що ще 5 років тому Київ був банкрутом – маючи бюджет 18 млрд гривень, а борги 25 млрд.

“За ці роки ми збільшили бюджет міста більш ніж втричі, а борг вже – менше 4 мільярдів гривень”, – зазначив Кличко.

Кличко наголосив, що Прага – столиця країни, яка є членом Євросоюзу. Прага – місто з доходом на душу населення майже $3 тис., у Києві ж цей показник у чотири рази нижчий.

“Знаєте, скільки б ви не маніпулювали, годуючи громадян неправдою і порушуючи закони та Конституцію, невдовзі доведеться відповідати на питання “Де наша Чехія?” (якщо ви вибрали такий приклад для порівняння)”, – підсумував мер Києва.

Дмитрий Чекалкин

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть !