У Верховній Раді 9 скликання сьогодні вперше відбулася спроба блокування трибуни. Інцидент стався під час виступу депутата від “Європейської солідарності” Ірини Геращенко в ході обговорення законопроекту №1043.

“Друзі, ви знаєте, 5 років тому” зелені чоловічки “оволоділи Кримом. Зараз” зелені чоловічки “захопили парламент …”, – сказала вона.

Її відразу перебив голова Ради Дмитро Разумков, а члени “Слуги народу” підтримали спікера тривалими оплесками. Геращенко не змогла закінчити виступ, тому до трибуни вийшли члени “євросолідарності”, зокрема екс-спікер Андрій Парубій та екс-Президент Петро Порошенко. Разумков надав Геращенко слово.

“Шановні колеги, зараз в цій сесійній залі ми бачимо як Верховна Рада незалежної України перетворюється в парламент АРК Крим. Прошу голови парламенту заспокоїти свій” югенд “…”, – сказала Геращенко, на що “слуги народу” відповіли криками “ганьба” , але на цей раз дали депутатці закінчити промову.

Законопроект №1043 передбачає заборону депутатів наполягати на кожній поправці, внесеної до законопроекту.

Джерело

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть !