Спорт

Національна паралімпійська збірна з настільного тенісу, яскраво завершила змагання чемпіонату Європи.

Національна паралімпійська збірна команда з настільного тенісу сьогодні, 18 вересня, на чемпіонаті Європи, що з 16 вересня проходить у м. Хельсингборг, Швеція, розпочала медальний відлік України і, водночас, яскраво завершила індивідуальні змагання чемпіонату Європи. У доробку українців: 5 медалей, серед яких 1 золота, 2 срібні та 2 бронзові нагороди.

Практично три довгі дні тенісних баталій за вихід у фінали і – у кінці сьогоднішнього змагального дня – яскрава золота крапка! Причому це відбувалось досить цікаво: у прикінцевому безпрецендентному поєдинку за золото змагались представники 8 класу – Дідух Віктор та Ніколенко Максим – володарі однієї командної золотої медалі в Ріо-2016 стали сьогодні суперниками у Хельсингборгу.

Це було незвичне і яскраве дійство, направду достойна, захоплива, рівна переможна гра, та сильнішим був Віктор Дідух – Didukh Viktor, з рахунком 3:2 він став чемпіоном Європи, в Максима Ніколенка -Maks Nikolenko – срібна нагорода. Неймовірне відео цього тенісного поєдинку: https://www.facebook.com/ITTFWorld/videos/1157779524417788/?t=102

Ще 1 срібну медаль України виборов Кац Лев – Lev ats – (клас 9) та по одній бронзові медалі у Литовченко Марини – Maryna Lytovchenko – (клас 6) і Косміної Наталі – Natasha Kosmina -(клас 11).

Вітаємо усіх із перемогою! Успішного виступу в командних змаганнях чемпіонату Європи! Команду традиційно підтримують наші партнери – компанії lifecell та ВОЛЯ.

Джерело

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

Показати більше
Back to top button