Освіта

Ірина Трач: “Лариса Ніцой пропонувала це ще рік тому. В законі про освіту має бути такий пункт.”

Лариса Ніцой пропонувала це ще рік назад!

В законі про освіту має бути такий пункт : “Педагогічні, науково-педагогічні та наукові працівники, які виявляють неповагу до Конституції та законів України, державного устрою, територіальної цілісності України, державної мови, державного гімну та державного прапора, захисників України, підлягають звільненню. Їм заборонено в подальшому викладати в освітніх закладах України”.

Дитяча письменниця Лариса Ніцой пропонує доповнити закон про освіту правкою, яка б захистила “бійців АТО та всіх героїв, що полягли за Україну, та їхніх дітей від впливу негідних учителів”.

“Знаючи про величезну проблему в школах з учителями-“сепарами”, їхньою зневагою до наших бійців та обурення цими фактами батьків, я неодноразово виступала на нараді в міністерстві,” – написала вона на сторінці у Facebook.

Закон про освіту пропонує доповнити таким пунктом: “Педагогічні, науково-педагогічні та наукові працівники, які виявляють неповагу до Конституції та законів України, державного устрою, територіальної цілісності України, державної мови, державного гімну та державного прапора, захисників України, підлягають звільненню. Їм заборонено в подальшому викладати в освітніх закладах України”.

 

Сьогодні немає законних підстав не брати учителів-“сєпарів” на роботу, наголошує Ніцой. Вона розповіла, що 2 тижні тому в Краматорську виник конфлікт із вчителем на прізвище Голдсберг. Він публічно ображав воїнів АТО.

“Історія набула розголосу і під тиском місцевих активістів цю істоту знову звільнили”, – написала Лариса Ніцой.

Джерело

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

Показати більше
Back to top button