Блоги

“Ні! Так точно не буде!” Володимир Парасюк вщент розкритикував підписання у Мінську “формули Штайнмайєра”

Колишній нардеп Володимир Парасюк вщент розкритикував підписання у Мінську “формули Штайнмайєра”

“Великий кредит довіри, який був даний нашому президенту і його команді, не дає йому права одноосібно приймати рішення, які ставлять під загрозу нашу національну безпеку. І жодні слова не зможуть прикрасити те, що для кожного українця є очевидним. Ми занадто добре знаємо, що таке Росія і Путін, шоб зараз так просто сліпо повірити.

Ні! Так точно не буде!

Нехай вся ця історія з «мінськом» і «формулою штайнмаєра» стане для Зеленського і його команди холодним душем. Бо війна, яка в нас триває – це не просто політика. Суспільство хоче встановлення справедливості, а не фейкового миру, який нам нав’язують.

І, взагалі, помилкою було підписуватись під тим, що колись розпочав Порошенко. Це саме він втягнув Україну в цю дуже невигідну для нас історію. Бо реально нема офіційних домовленостей, є просто тупа відмазка Європи і маніакальна позиція Росії. І ніхто ні за що не буде нести відповідальності, бо жодна країна, яка сидить за столом переговорів, офіційно під цим всім не підписалась. Тільки нас одних до чогось змушують. І я переконаний, що навіть після виконання всіх домовленостей нічого не зміниться, бо Путіну не потрібний мир, йому головне, щоб продовжувалась «страшилка» про бідну, нещасну Україну.

І коли ми собі ставимо питання, що буде далі, то відповідь проста – нічого, але лише до того часу, поки Верховна Рада за це все не проголосує. Тому, маю надію, що народні депутати поведуть себе як народні, а не як на з‘їзді комсомолу!

П.с. Забагато смертей, щоб так просто взяти і все забути. Не вийде!” – пише Парасюк у своєму Фейсбуці.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.

Показати більше
Back to top button