Блоги

Екс-командир роти батальйону «Айдар» Ігор Лапін: Якщо ЗСУ все-таки відведуть, то ми, добровольці, зайдемо на ці позиції!..

Екс-командир роти батальйону «Айдар», нардеп 8-го скликання Ігор Лапін в ефірі одного з телеканалів заявив, що, якщо українська влада продовжить реалізовувати взяті на себе перед Путіним зобов’язання і почне відводити ЗСУ, то це може закінчитися дуже сумно для України.

За словами Лапіна, не варто думати, що сепаратисти і бойовики, які зайдуть в Станицю Луганську, Золоте і в інші населені пункти матимуть якусь пощаду до жителів, у яких сьогодні чи вчора висіли над будинками синьо-жовті прапори, «сліпе» ОБСЄ просто не побачить, як проукраїнських жителів розстріляють або вони пропадуть безвісти, як часто буває на тих територіях, де керують проросійські бойовики.

Ігор Лапін повідомив, що його уповноважили бойові побратими озвучити інформацію, що в разі, якщо влада піде на те, щоб залишити позиції, то дуже оперативно вони будуть зайняті українськими добровольцями. Лапін закликав уже зараз до загальної мобілізації всіх добровольців, зокрема «Правого сектору», «Азову».

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.

Показати більше
Back to top button