Політика

Відео. Коли щось пішло не так! Журналістка телеканалу “Прямий” у Харкові намагалася видати мітинг проти будівництва дороги через Барабашово за мітинг проти формули Штайнмайера.

У середу, 16 жовтня, журналістка телеканалу “Прямий”, записуючи новинний сюжет про протести під Харківською міськрадою, назвала підприємців з ринку “Барабашово”, які мітингують проти будівництва дороги, противниками формули Штайнмайера.

Підприємці, які вийшли на пікет до мерії, не давали журналістці записати сюжет, так як почули, що вона називає їх учасниками акції протесту проти формули Штайнмайера.

Кореспондент “Прямого” заявила, що записує частина сюжету заздалегідь, а акція “Ні капітуляції” повинна початися під харківської мерією пізніше, проте таке пояснення мітингувальників підприємців не задовольнило.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.

Показати більше
Back to top button