Блоги

Ветеран АТО: “Підтримував Зе і його депутатів. Але зараз змушений збирати документи і валити в Фінляндію, поки не пізно…. Бо…”

Ветеран АТО Сергій Сагайдак у групі Президент-Слуга народа у Фейсбуці, яка створена на підримку Президента України Володимира Зеленського опублікував допис, в якому висловив своє розчарування провладною політикою.

“Не знаю що і сказати.. Підтримував Зе і його депутатів. Але зараз змушений збирати документи і валити в Фінляндію, поки не пізно…. Бо з такими дегенератами, яких Зе набрав в команду, ми Україну не відбудуємо…… Виховую двох дітей, і я відповідальний за їх майбутнє. Чотири роки фронту, контузія і три осколкових, а Державі на це начхати……” – пише Сагайдак.

У коментарях почали питати причину, на що Сергій відповів:

Рекомендуємо до перегляду: Милованов: Я не скрываю, что я дебил.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.

Показати більше
Back to top button