Марік

Пристайко про заяву Коломойського у The New York Times‎: “Цифра в 100 мільярдів, ви пам’ятаєте, що питання підписання або непідписання Януковичем угоди про асоціацію…”

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко відмовився коментувати слова олігарха Ігоря Коломойського про те, що Україні варто налагоджувати відносини з Росією.

За словами Пристайка, «у нас дуже багато громадян в Україні та у кожного є своя власна думка і бачення розвитку країни».

«Єдине, що цифра в 100 мільярдів, ви пам’ятаєте, що питання підписання або непідписання Януковичем угоди про асоціацію, тоді мова йшла про нещасні три мільярди доларів. Я уявляю, що можна було б очікувати від Януковича, якби йому запропонували 100 мільярдів. Сподіваюся, що до цього не дійде», — зазначив міністр.

Рекомендуємо до перегляду: Позорна смс переписка на суді героя ДАП

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.