Відомий український військовий експерт Олексій Арестович назвав прізвище наступного Президента України і показав фото.

На думку Арестовича, їм стане заступник Міністра закордонних справ України Олена Зеркаль. Про це він повідомив в своєму телеграм-каналі.

Про Зеркаль сьогодні написали більшість українських ЗМІ, оскільки вона заявила про власну відставку з посади в МЗС. Зеркаль зробила заяву, що не зможе виконувати свої професійні обов’язки в умовах, коли загальний курс МЗС кардинально змінився. Вона прямо сказала, що можливість дружби між Україною і Росією в нинішніх умовах для неї є неприйнятною. “Якщо ми будемо дружити з Росією, то я не той персонаж, який про дружбу … Я представляю позицію, яка відрізняється від точки зору росіян … У мене враження, що мені нема чого робити в МЗС”, – пояснила Зеркаль.

При цьому вона отримала широку популярність цілою низкою гучних перемог над Росією в міжнародних судах. Сам Арестович не раз позитивно відгукувався про неї і тепер вважає, що наступним президентом країни буде саме Зеркаль.

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна