Марік

Зеленський суворо відповів Коломойському: “Я, а не якийсь бізнесмен, маю вирішувати питання зовнішньої політики!”

Президент Володимир Зеленський прокоментував нещодавні слова олігарха Ігоря Коломойського про можливий “розворот” до Росії.

Володимир Зеленський наголошує, що визначення зовнішньої політики держави є його прерогативою. Про це він заявив журналістам на брифінгу в Очакові..

“Я хотів би, щоб я як президент думав про міжнародні відносини і вектор України все ж, а не який-небудь бізнесмен. Мені здається, що це правильно. Я, держава, суспільство, це рішення все ж державне”, – сказав Зеленський у відповідь на запитання журналіста про заяви Коломойського щодо “розвороту в бік Росії”.

Нагадаємо, раніше в інтерв’ю виданню The New York Times Ігор Коломойський заявив, що Україна має відновлювати відносини з Росією. “Дайте 5-10 років, і кров забудуть”, – сказав він.

Рекомендуємо до перегляду: Зеленський про Коростельова

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна