Дата 5 грудня стала фатальною для України. В цей день, але тільки в 1994 році підписав Будапештський меморандум, ми відмовилися від третього в світі ядерного потенціалу. 5 грудня 1998 року ми підписали угоду з США пообіцявши ліквідувати 44 важких бомбардувальників і майже 1500 крилатих ракет Х-55. Зате США, Великобританія, Франція, Росія обіцяли нам захист і підтримку. Про це у своєму блозі пише відомий політолог Віктор Таран.

Він зазначає, по факту – всі ці країни нам збрехали. Політолог зазначає, він згадав про цю історію напередодні «Нормандське зустрічі» Президента України абсолютно не випадково. Слід пам’ятати, що як показує історія України, будь-які угоди з міжнародними партнерами про «мир, захист та безпеку» насправді нічого не варті.

Віктор Таран додає, тому сподіватися, що нас захистить черговий «меморандум» не варто. Єдине, що захищає держава перед зовнішнім ворогом – сильна армія і єдність нації.

Рекомендуємо до перегляду: Скабєєва дзвінок Зеленському

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна