Колишній керівник донецьких НВФ Гиркин Ігор, він же Стрелков, на власній сторінці в соціальній мережі написав, що він не очікує ніякого позитивного для окупованих районів Донецької та Луганської областей результату від майбутньої зустрічі в Парижі «Нормандське четвірки».

Таким чином, згідно зі словами росіянина, російський лідер Володимир Путін навряд чи «повністю здасться». Також він додав, що жителям ОРДЛО потрібно бути готовими до важких часів.

Цитата з повідомлення Гіркина: «Як зима на Півночі неминуча, так і війна неминуча. Шостий рік я стверджую про це. Мені ще з березня 2014 го була ясна неминучість всього цього, з того часу, коли Аксьонов доповів нашому робочому штабу про рішення Москви саме возз’єднати Кримський півострів з Росією. Однак уже шостий рік чиновники Кремля, які зробили в 2014 році незворотний крок, всіляко хочуть ухилитися від відповідальності за це. Причому вони це роблять за рахунок мільйонів людських доль, які їм довірилися ». 

А що думаєте Ви ? Залишайте Ваш коментар, давайте обговоримо це питання.

Рекомендуємо до перегляду: Скабєєва дзвінок Зеленському

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна