Президент України Володимир Зеленський відвідав українських військових на Донбасі і заявив, що переконався в їх готовності до будь-якого розвитку подій напередодні зустрічі лідерів нормандської четвірки в Парижі.

Заява глави держави прозвучала під час виступу перед військовослужбовцями ООС в місті Часів Яр Донецької області з нагоди Дня ЗСУ.

«За кілька днів перед дуже важливою зустріччю мені було дуже важливо особисто зустрітися з вами, з воїнами, які щодня дивляться ворогові в очі і мужньо тримають оборону на сході нашої держави. Я в черговий раз переконався у високій бойовій готовності наших підрозділів до будь-якого, до будь-якого розвитку ситуації», — сказав Зеленський.

У Парижі 9 грудня відбудеться зустріч лідерів нормандської четвірки: України, Німеччини, Франції та Росії.

Зеленський заявив, що на ній має намір домогтися встановлення миру Донбасі.

Відомий український шоумен Ігор Кондратюк розкритикував візит Зеленського:

“На нагородженні військових в Часовому Яру Зеленський-головнокомандувач жодного разу не сказав “Слава Україні!”. Я пропустив і не почув ці слова чи він дійсно до сих пір не розуміє значення цих слів для ЗСУ?” – пише Кондратюк у своєму Фейсбук.

А що думаєте Ви ? Залишайте Ваш коментар, давайте обговоримо це питання.

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна