Популярний блогер і телеведуча Ірина Медушевська в своєму блозі пише про те, що неймовірне задоволення вчора змогли отримати всі, хто дивився «Свободу слова Савіка Шустера». Найбільше сподобалися метаморфози першого президента України, любителя підспівати тим, хто платить, Леоніда Кравчука. Спочатку сивочолий президент, як завжди, раптом помітив, що набрана в студію аудиторія його підтримує бурхливими оваціями і відсотком взаємодії на екрані, і ось плечі його розпрямилися, талан оратора прокинувся. А тут ще Саакашвілі, забувши про свої майдани з Богуцькою з криками «Київ, вставай, у нас немає трусів!» почав всіх закликати молитися за Зеленського.

За словами Медушевської, Макарович подумав про себе «а, що так можна було?» і урочисто закликав Арахамію і інших членів команди Зеленського, додавши до цієї компанії ще й Тимошенко, мабуть для купчастості 8 грудня йти в храм і молитися. За Париж, за Нормандію, за президента Зеленського.

Блогер зазначає, під кінець передачі Зеленський навіть вірш прочитав, видатного російського класика Пушкіна, після чого навіть «наїхав» на Савіка, який не виявив належних почестей його особі, так як відчував себе чинним президентом, єдиним і неповторним, мислителем і державним діячем світового масштабу . Медушевська додає, перед молитвою в неділю не завадило б нагадати Кравчуку, що гординя – cмeртний гріх.

А що думаєте Ви ? Залишайте Ваш коментар, давайте обговоримо це питання.

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна