Після проведеної дев’ятого грудня в Парижі зустрічі в рамках «Нормандське четвірки» світова спільнота почала активно коментувати результати саміту. У свою чергу Державний секретар Сполучених Штатів Америки Майк Помпео навіть провів зустріч з главою зовнішньополітичного відомства Російської Федерації Лавровим Сергієм десятого грудня.

Після проведеної двосторонньої зустрічі між Лавровим і Помпео відбулася спільна прес-конференція, про що йдеться в матеріалі «Новое время». Таким чином, держсекретар США заявив, що в ході зустрічі з міністром закордонних справ Російської Федерації Лавровим Сергієм було піднято питання української держави і нормандської четвірки.

Згідно зі словами співробітника Держдепу США, більшу частину бесіди вони присвятили проведеній зустрічі днем ​​раніше в Парижі між українським і російським лідерами Володимиром Зеленським та Володимиром Путіним відповідно. Так, Майк Помпео заявив: «Ми досить довго дискутували щодо України. Я дуже сильно гордий тим, що адміністрація США багато чого зробила для захисту безпеки і суверенітету цієї держави ». Крім іншого, американський політик заявив Лаврову, що Кримський півострів є по закону українським.

А що думаєте Ви ? Залишайте Ваш коментар, давайте обговоримо це питання.

Рекомендуємо до перегляду: Данило Яневський про Нормандську зустріч

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна