Війна

У Донецьку відмовилися проводити обмін полоненими доти, поки Україна не виправить переклад комюніке нормандського саміту

У “ДНР” пригрозили зірвати обмін полоненими та розведення військ на Донбасі через нібито недостовірний переклад Україною комюніке “нормандської четвірки”.

Про це повідомив ватажок терористів Денис Пушилін, передають сепаратистські сайти.

“Ні обмін полоненими, ні чергове перемир’я, ні інші рішення “нормандської четвірки” не можуть бути реалізовані доти, доки Україна офіційно не опублікує правильний текст комюніке “нормандської четвірки” без спотворень і неузгоджених вставок”, – йдеться в повідомленні.

За словами Пушиліна, в Парижі “сторони домовилися, що будуть обговорювати всі правові аспекти особливого статусу Донбасу”, що і було зафіксовано в підсумковому документі.

В українській версії комюніке, згідно із заявою, сказано, що сторони домовилися обговорювати “всі правові аспекти Закону про особливий статус”.

Рекомендуємо до перегляду: Данило Яневський про Нормандську зустріч

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна

Показати більше
Back to top button