Відомий блогер українського походження Ігор Мегера прокоментував брифінг про справі Шеремета. Про що він пише у своєму Фейсбук.

“Давайте конкретно по фігурантам справи Шеремета

Влад Грищенко – 6 разів судимий (за розбій, грабіж, вимагання) атошник. Спеціаліст по вибуховим пристроям. Чи міг такий персонаж взяти учать у замовному вбuвстві? Вирішуйте самі.

Інна Грищенко – дружина Влада Гриценка. За час «волонтерства» в АТО придбала кілька квартир. Можливо за гонорари від замовних вбuвств. А можливо за зарплату офіціантки в Ветерано Піцца. Вирішуйте самі.

Юлія Кузьменко – лікар в АТО. По телефону обговорює сакральну жертву для дестабілізації ситуації в країні. Пропонує на цю роль Марусю Звіробій (яка іронія долі, правда? Маруся бажала вбuвства президенту і говорила, що хтось з військових точно його замочить. А насправді її побратими збирались замочити саму Марусю)

Антоненко – єдина фігура, яка викликає в мене деякі сумніви. Адже крім Кузьменко він ні з ким з групи підозрюваних не був знайомий. Я так розумію, що велику роль зіграло те, що Антоненко знаходився поблизу місця злочину і трохи шкутильгає, так само як і вбивця на відео. Будемо вивчати докази, аби не вийшло помилки.

Ось така картина. Думайте.” – пише блогер.

Рекомендуємо до перегляду: Брифінг щодо розслідування вбuвства Павла Шеремета.

А що думаєте Ви ? Залишайте Ваш коментар, давайте обговоримо це питання.

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна