Суспільство

Телеведучий Суханов → росіянам: “Нехай іде в д*пу той сусід, який щось нав’язує Україні!”

В інтерв’ю виданню «Апостроф», російський телеведучий Олексій Суханов, якому нещодавно надали громадянство нашої країни, в жорсткій формі розкритикував нав’язування українцям російської мови. Зокрема, колишній співробітник телеканалу «РЕН ТВ», який нещодавно став володарем українського паспорта, послав «в д*пу» країну-сусіда.

«Нехай той сусід, який щось нав’язує Україні, йде в д*пу. Справа в тому, що в України є своя історія, свої традиції, своя мову. І якщо сусідові щось не подобається, я йому можу порадити тільки одне – нехай зосередиться на своїх проблемах. І нехай в кінці кінців займеться вирішенням своїх проблем, а не суне свого носа в чужі справи », – так телеведучий відповів на питання про мову. Більш того, Суханов відкрито висловився на підтримку використання української мови на ТБ.

«Держава чинить правильно, коли є чинне законодавство, яке вимагає, зокрема, щоб ведучі на телебаченні спілкувалися виключно українською мовою. Колись це мало бути втілено у життя. І крок за кроком українська входить в наше життя, в наш побут », – зазначив він. Відзначимо, що Олексій Суханов за час перебування в Україні прекрасно опанував державну мову.

А що думаєте Ви ? Залишайте Ваш коментар, давайте обговоримо це питання.

Рекомендуємо до перегляду: Россия и Украина Познер

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна

Показати більше
Back to top button