Думка

Блогер: в новорічну ніч Зеленський сказав правильні слова, ось тільки його дії говорять поки що зовсім про інше

У своєму новорічному привітанні президент Зеленський сказав, що єдине, що нас може об’єднати – паспорт громадянина України. Нарешті ми дочекалися, що цю фразу сказала перша особа країни. Так, це дуже важливо. Тільки слів дуже мало. І Ющенко, і Янукович, і Порошенко теж любили говорити правильні слова. За заздалегідь написаним спритними спічрайтерами текстом. За сценарієм. Тільки за цими словами не  було нічого, не було справ, законів, указів, постанов уряду. Про це у своєму блозі пише блогер Павло Себастьянович.

Він зазначає, поки існують державні інститути пам’яті, міністерства культури… – всі слова про відсутність відмінностей, про відсутність поділу на правильних і неправильних українців будуть просто балачками, а президент Зеленський не буде нічим відрізнятися від своїх попередників. Тому потрібні дії. Сьогодні президент оточив себе людьми, які продовжують тримати країну в несвободі і злиднях, їх ініціативи не дають дихати громадянам на повні груди, не залишають простору для самореалізації, виштовхують з країни. Сьогоднішні справи президента – це спроби обмеження свободи слова, свободи підприємництва, свободи говорити рідною мовою – це лише невеликий перелік. І ці справи не відповідають новорічним словам.

Себастьянович підкреслює, йому особисто 15-хвилинний ролик не сподобався. Він був би хороший для передвиборної гонки або для фінальної пісні «Кварталу». Сьогодні – він застарів, сьогодні потрібно інше, потрібні справи. Громадянам потрібна свобода від чиновників, від держапарату.

А що думаєте Ви ? Залишайте Ваш коментар, давайте обговоримо це питання.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна

Показати більше
Back to top button