Після слів прес-секретаря президента Юлії Мендель, яка висловила думку щодо того, що Зеленський «перетворюється в одного з найвпливовіших людей у всьому світовому просторі» стає виразно ясно навіть лояльним до нової влади людям, що країною тимчасово керує група небезпечних особин, що не просто паразитують на державі і її іміджі. Таку думку в своєму блозі висловив політичний аналітик Павло Нусс.

Публікуємо допис в оригіналі. Орфографію та синтаксис збережено:

“После слов Мендель, которая высказала мнение относительно того, что Зеленский «превращается в одного из самых влиятельных людей во всем мировом пространстве» становится определенно ясно даже зелёных скептиков, что страной временно управляет группа неадекватных, опасных особей, которые не просто паразитируют на государстве и ее имидже, они уничтожают тот самый выстроенный за 5 лет предыдущей власти позитивный имидж Украины, как амбициозного восточноевропейского государства, претендующего на региональное лидерство, да.

Но, чтобы квази-президента-комика, абсолютно и полностью зависящего от самого токсичного для Запада «украинского» олигарха Коломойского и других групп влияний, в том числе и российских, назвать «одним из самых влиятельных людей мира» – это психоз и сокрушительная попытка зарезервировать за сотой уже занятый пост пресс-секретаря после ротации в офисе Зеленского.” – пише Нусс.

Рекомендуємо до перегляду: Новорічне привітання Президента України Володимира Зеленського

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна