Російський артист – українофоб  Іван Охлобистін, який неодноразово ображав Україну і підтримує агресивну політику Москви щодо республік колишнього СРСР, видав чергову дурість в інтерв’ю пропагандистському ресурсу “Царьград“.

За його словами, Україна – це нібито “придумана” країна, “частина Росії”, яка обов’язково повинна увійти до складу “Російський імперії”.

“Я би усунув саме поняття про Україну. Це згубно, воно було придумано на початку минулого століття. Це був чистої води популізм … Вони такі ж, як ми, просто жителі півдня. Просто їм не треба волі давати. Вони будуть так само з нами щасливі, як були в Радянському Союзі щасливі “, – сказав Охлобистін.

До слова, Іван досить часто лабузниться перед російською владою і особисто Путіним. Його раболіпство виглядає дуже безглуздо і противно. Кілька разів повторивши слово “південці”, маючи на увазі українців, актор, мабуть, не зовсім усвідомлював те, що несе. Адже відомо, що в Російській імперії були райони, що знаходяться південніше України. Таким чином, спробувавши принизити українців, він тим самим образив і багатьох росіян з південних регіонів (особливо будуть “раді” його словами донські козаки), а також інші народи. “Що за Україна, яка, де вона? Нещодавно стали мову придумувати, дикості якісь, над ними весь світ сміється. Нам незручно за ближніх своїх, які Чорне море, на їх думку, викопали. Жителі півдня, що тут говорити”, – сказав чергову безглуздість Охлобистін.

Рекомендуємо до перегляду: В 2014 він дуже радів що в Крим прийшла Росія

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна