Думка

Гончаренко: “Хто жив в країні під керівництвом 95 кварталу, в цирку не сміється. Нам треба ввести карантин на ідіотизм.”

Нардеп Олексій Гончаренко розкритикував карантин у країні:

“Нам треба ввести карантин на ідіотизм. Заборони від Кабміну абсолютно не логічні, погано прописані, антиконституційні.

Без маски вийти не можна, але масок ніде нема. Гуляти з собакою можна, а з дитиною ні. Бізнеси закривають, а ломбарди відкривають. Хворим на коронавірус можна відвідувати аптеки магазини, лікарні, а парки ― ні. Якщо прописаний в Житомирі, а живеш в Києві, це більше 2 км від дому чи ні? Евакуйованих з Китаю відправляли на обсервацію батальйоном Нацгвардії, а сотні тисяч інших людей просто побажали міцного здоров’я.

Більшість ситуацій, по факту, будуть лишатися на розгляд правоохоронців, а це гарантовано призведе до свавілля. Шансу не порушити у вас нема.

При чому, більшість з цих обмежень абсолютно не ефективні у боротьбі з епідемією. Тому тут два варіанти.
Перший, що основна мета цих заходів інша. Це такий неоковирний спосіб антиконституційного перевороту. Будь-який авторитаризм завжди починається з абсурду. Коли не зрозуміло яку стратегію поведінки варто обрати. В Україні лише в двох випадках можна обмежувати права і свободи громадян: надзвичайний стан і воєнний стан. Для цього потрібен закон, прийнятий Верховною Радою, а не постанова Кабміну.

Другий варіант, просто влада хотіла щось зробити, а вийшло як завжди. Пародія на “сильну руку”.

Як кажуть в народі, хто жив в країні під керівництвом 95 кварталу, в цирку не сміється.” – пише Гончаренко у своєму Фейсбук.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Показати більше
Back to top button