Думка

“Карантин повинен бути раціональним і не повинен знищувати країну “, – заявив “плавець із Гідропарку “

Київський любитель спорту Валентин Бур’янов, який прославився як “плавець з Гідропарку” тим, що проігнорував карантин і спробував вплав через Дніпро дістатися до закритих поліцією тренажерів, розповів “Країні” про свій конфлікт з правоохоронцями і розкритикував заходи боротьби влади з коронавирусною  інфекцією.

“Коли вийшов з води, було відчуття абсурду. Я сказав поліцейським, що їх дії є неправомірними, вони виконують злочинний наказ і будуть нести відповідальність. Вони мені сказали:” Значить будемо нести “. Ось така у нас була дискусія. Я займаюся спортом не професійно, тільки для себе. Я пішов в заплив, тому що вважаю за необхідне боротися за свої права і свободи. Коли говорять, що спортсмен не може кілька тижнів без спорту, звичайно, винятки є. Люди по різному відреагували: хтось підтримав, а хтось то ні . Хтось побачив у цьому необхідність  спортсмена займатися, але є необхідність боротися за свої права. Коли доплив до середини річки, то були судоми, але потім адаптувався і друга половина – відмінно. Коли я побачив кількість поліцейських, це було абсурдно. Я що, Пабло Ескобар? Вони б ще гелікоптер підняли, ну, хлопці, я піском кидатися буду чи що. я не порушив закон, тому не повинен платити штраф. Карантин повинен бути раціональним і не повинен знищувати країну “, – заявив учасник інциденту.

Підтримати Валентина Бурьянова прийшла і екс-нардеп Надія Савченко.

“Я люблю водні види спорту, тому хочу підтримати плавця, який має право вільно пересуватися як по землі, так і по воді в Україні. Навіть по повітрю, якщо він захоче. Він не повинен платити штраф, тому що він не чинив опору поліції. він плавав, він має на це конституційне право. Поліція виконує накази влади, які не є адекватними “, – заявила нам Надія Савченко

За матеріалами Станы.ua

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Показати більше
Back to top button