Політика

Мене не здивувало, що Денис Єрмак був радником Литвиненко.Мене дивує як в Україні людей з фсбшной школи беруть в СБУ, потім в РНБО?

Мене не здивувало, що Денис Єрмак був радником Литвиненко заступника секретаря Ради Національної Безпеки і Оборони України, який 1989 – 1994 рр. навчався в Академії Федеральної служби контррозвідки Російської Федерації (так називалася ФСБ в 1993-1995 рр.).

Мене дивують, що якщо подивитися біографію Литвиненко, то виникає питання – як в Україні людей з фсбшной школи беруть в СБУ, потім в РНБО?

РНБО це орган, в який стікається вся найважливіша інформація в державі. Чому ми тоді дивуємося, що наш ворог знає про нас все?

Литвиненко був призначений Указом президента 2019 року директором інституту Національних досліджень, який готує стратегічні документи для РНБО.

Денис Єрмак розповідав в інтерв’ю, що його бюро спільно з експертами Інституту стратегічних досліджень розробляють законопроекти.

На відео ми бачили його проекти.

До речі, Литвиненко разом з Льовочкіним (з яким його найбільше пов’язують), директором НІСД Андрієм Єрмолаєвим і екс-прес-секретарем Януковича Даркою Чепак були співзасновниками Інституту «Нова Україна».

З січня 2014 року Литвиненко – головний радник Інституту стратегічних досліджень “Нова Україна”, який був створений в лютому 2014 року екс-главою адміністрації президента Сергієм Льовочкіним.

Тому не дивує, що Литвиненко каже про українських патріотів під час 11-ї асамблеї Громадської ліги Україна-НАТО:

“Ми мусим дуже чітко розуміти, що дуже багати дуже патріотичних закликів насправді може проявлятися прихованою російською діяльністю”.

Я нагадаю всім, що якби не свідомі депутати і активна громадськість, яка чинила підписаним Єрмаком документу в Мінську, ми б вже спостерігали як нас мирять з бойовиками «лднр» з благородного дозволу рф.

Корупція б нас помирила!

за матеріалами Geo Lerosa 

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Показати більше
Back to top button