CIVID-19

В Миколаєві отримали неочікуваний результат після збору аналізів у пацієнтів з пневмонією

Через відсутність випадків коронавірусу в Миколаївській області перевірили ще кілька тестів, всі вони виявилися негативними. Про це в ході візиту до Миколаєва заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко, передають місцеві ЗМІ.
За його словами, перед приїздом зібрали аналізи у пацієнтів з пневмонією в одній з лікарень Миколаєва і направили їх в іншу лабораторію за межами області. У підсумку результат на коронавірус виявився негативним
“Результат, який ми отримали, показує, що дослідження збігаються. Тому ми зараз поїдемо далі відстежувати весь алгоритм: від телефонного дзвінка пацієнта з підозрою, до сімейного лікаря, в швидку медичну допомогу, до мобільної бригади, яка повинна виїжджати і збирати зразки”, – зазначив Ляшко.
Він також додав, що лікарні Миколаївської області перевірять на наявність засобів індивідуального захисту і апаратів для реанімаційних заходів.
У той же час місцева влада не бачить в цьому феномену і не виключає, що до регіону коронавірус дійде в останню чергу.

за матеріалами РБК-УКРАЇНИ

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Показати більше
Back to top button