Блоги

“З величезним подивом я дізнався, що на потреби Офісу президента пропонують виділити ще 7 мільйонів гривень. Мабуть на зйомки нових відосіков.” – екснардеп.

Допис екснардепа Борислава Берези. Публікуємо допис в оригіналі. Орфографію та синтаксис збережено:

“Сегодня в ВР должны проголосовать за изменения в бюджете и наполнение «антивирусного» фонда. Фактически это те средства, которые должны пойти на медицину и спасение украинцев от коронавируса. Поэтому я ожидал, что включат режим максимальной экономии, срезав деньги на содержание власти в первую очередь. Например, содержание Офиса президента обходится нам с вами практически в миллиард гривен в год. И это очень много. Особенно для Украины.

Но с огромным удивлением я узнал, что на нужды Офиса президента предлагают выделить еще 7 миллионов гривен. Видимо на съёмки новых видосиков. А могли бы на эти деньги купить десяток аппаратов ИВЛ. Но видимо Офису президента нужнее. А мы можем потерпеть.” – пише Береза.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Показати більше
Back to top button