Політика

Відео. Гончаренко → Зеленському: “Может быть вернешься в свой Вечерний Квартал, если, ты, от жизни от своей устал?”

В останньому відеозверненні Зеленський зізнався, що він втомився. Але виділяти гроші силовикам, суддям і чиновникам, яких він і привів у владу, мабуть поки ще сили є. Наприклад, законопроект про зміни до держбюджету від команди Шмигаля – це ж типовий законопроект одного кварталу, а саме урядового або в наш час більш відомого як 95.

Я можу так говорити, адже згідно з цим документом при владі гроші зовсім не забирають, фінансування силовиків скорочується показово, суддям додатково виділять мільярд гривень. Тобто замість того, щоб затягувати собі пояси, влада затягує пояс на шиї культури, освіти, місцевого самоврядування.

Підкреслюю, що я разом з колегами Іриною Фриз та Вікторією Сюмар уже подали єдиний альтернативний проект змін до Державного бюджету. Щоб потім «слуги» не говорили, що проголосували, адже не було варіантів. Отже, ми пропонуємо якщо і затягувати паски, то разом. Верховна Рада Офіс президента, силовики – скорочення фінансування. А ось культуру, освіту і місцеві бюджети треба підтримати в цей непростий час.

Зеленський пообіцяв, що обмежить заробітні плати всім чиновників до 10 мінімальних зарплат. Так, але ця норма буде діяти протягом одного, максимум двох місяців карантину, а потім повернуться мільйонні виплати і премії. Наш законопроект пропонує продовжити цей термін мінімум до кінця року.

Наш проект кардинально відрізняється від проекту Шмигаль своєю ідеологією. Адже ми хочемо, щоб в країні панувала справедливість і українці відчували підтримку від влади, а не слухали в новинах про фінансову допомогу Албанії та інші «знущання» за часів пандемії і кризи.

Алексей Гончаренко

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Показати більше
Back to top button