Події у світі

Нафтова криза завдала тяжкого удару по російській економіці.

Нафтова криза завдала тяжкого удару по російській економіці: ЗМІ дізналися, що в травні бюджет Росії буде отримувати від експорту нафти менше $ 1 за барель. Про це повідомляють експерти американського агентства Bloomberg, публікуючи аналіз щодо нової угоди про скорочення нафтовидобутку в рамках ОПЕК+, передають Патріоти України.

При цьому погана новина для російської влади полягає в тому, що нова угода не зможе врятувати Москву від різкого обвалу надходження грошових коштів, які акумулюються за рахунок продажу нафти. У травні нинішнього року ставка мита на продукцію, що експортується з Росії нафту скоротиться на 87% і опуститься до мінімуму – менше $ 1 за барель. Таким чином російський бюджет втратить колосальні гроші.

Bloomberg підкреслив, що в травні нинішнього року розмір російського експортного мита буде найменший за 18 минулих років – останній раз він фіксувався в 2002 році. Журналісти пояснили, що обсяг експортного мита на нафту встановлюється на наступний місяць виходячи з середньої ціни Urals протягом місяця. При цьому в рамках зазначеного періоду російська нафта в середньому коштувала 19 доларів. В результаті з 1 травня розмір експортного мита складе всього $ 0,93 за барель. Таким чином, російський бюджет зазнає дуже серйозних втрат.

за матеріалами сайту Патріоти України

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Показати більше
Back to top button