Марік

Журналіст про Ігоря Коломойського: “Якщо це так – це не те що БOМБA – це більше…”

Відомий український політичний експерт, медіааналітик, журналіст, блоґер, громадський діяч Назар приходько у своєму блозі на Фейсбук повідомив, що з різних джерел повідомляють, що ФБР підготувало всі необхідні документи для доставки Коломойського в США для подальшого кримінального переслідування.

“Ніби як саме зараз в Штатах це обговорює Голова СБУ Баканов. Якщо це так – це не те що БОМБА – це більше…” – додав Приходько.

 

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.