Марік

Курйозна ситуація в Києво-Печерській лаврі: журналіст “1+1” запропонував гроші кореспонденту APnews за поцілунок ікони

Курйозна  ситуація в Києво-Печерській лаврі з позаштатним кореспондентом редакції APnews. Після того, як сюди привезли Благодатний вогонь з Єрусалиму, і роздали скіпи всім бажаючим, у храмі в основному залишилися журналісти, фотографи і церковні службовці. У пошуках вдалого кадру колеги з “1 + 1” запропонували стримеру гроші, якщо він поцілує ікону на камеру.

Далі, пряма мова:

“Я фотографував в церкві. Разом зі мною там крім священиків перебували інші журналісти, фотографи, і оператори. Всі намагалися підібрати вдалі кадри, в тому числі і оператор і журналіст” 1 + 1 “. У якийсь момент, мабуть втративши той момент , що я їх колега, вони разом підійшли до мене і кажуть: “Вибачте, ви не могли б на камеру поцілувати ікону? Я ввічливо відмовився, пославшись на “негігієнічно” і безглуздість цього процесу. Тоді, недовго думаючи і посміхаючись вони запропонували мені за це гроші. Природно я посміявся і відмовився “, – розповів позаштатний кореспондент видання.

Так і не дочекавшись ні від кого поцілунку ікони журналіст з оператором пішли на пошуки інших кадрів, де  кореспонденту APnews вдалося зробити фото чоловіка, який пропонував йому гроші .

Тепер зрозуміло, як на “”1+1 іноді вдається отримувати вельми “цікаві кадри”.

На фото чоловік з мікрофоном “1 + 1”, який пропонував поцілувати ікону

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.