Блоги

“Нардеп від ОПЗЖ Юрій Солод (чоловік Наталії Королевської) хвалиться, що привіз в Святогірську лавру благодатний вогонь, щоб побільше людей зібралося на службу …” – журналіст

Допис відомого українського журналіста Дениса Казанського. Публікуємо допис в оригіналі. Орфографію та синтаксис збережено:

“Народный депутат от ОПЗЖ Юрий Солод (супруг Натальи Королевской) хвастается, что привёз в Святогорскую лавру благодатный огонь, чтобы побольше людей собралось на службу…

Результат – лавра переполнена прихожанами. В основном – преклонного возраста.

Но на 17 тысяч гривен за купание в Гидропарке все равно оштрафуют тебя, а Солод спокойно изберется на следующий срок.” – пише журналіст.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Показати більше
Back to top button