CIVID-19

“У знайомого в Києві роботодавець вимагав пройти лабораторний тест на коронавірус. З’ясувалося, що він УЖЕ перехворів…”, – блогер.

Допис відомого українського блогера Сергія Наумовича. Публікуємо допис в оригіналі. Орфографію та синтаксис збережено:

“У знакомого в Киеве работодатель потребовал пройти лабораторный тест на коронавирус. Выяснилось, что он УЖЕ переболел, хотя симптомы вспоминает с трудом. Родственники, которые с ним контактировали в марте, вспоминают, что имели симптомы легкой формы болезни, похожей на ковид19. Его коллеги по работе также сделали такой тест и выяснилось, что кто-то из них в данный момент переносит бессимптомную форму болезни, кто-то также уже перенёс данное заболевание, а кто-то — ещё нет.

Вот думаю: репрезентативно сделать лабораторные тесты бы у части населения. А вдруг у нас уже коллективный иммунитет сформировался)” – пише блогер.

Рекомендуємо до перегляду: Медсестра-українка записала голосове звернення до співвітчизників з приватної лікарні Італії.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Показати більше
Back to top button