Марік

Клієнтка однієї з перукарень отримала послуги і “здала” заклад поліції за порушення карантину

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області оштрафував на 17 тис. Грн перукаря, який працював під час карантину.

Як передає кореспондент УНІАН, це випливає з відповідної постанови суду. У ньому сказано, що до суду надійшли матеріали про вчинення правопорушення, передбаченого ст. 44-3 Кодексу України про адміністративне правопорушення. Згідно з матеріалами, жінка, перебуваючи в салоні, надавала перукарські послуги, порушивши таким чином відповідну постанову Кабінету міністрів України від 8 квітня, що забороняє в період карантину вести зазначений вид діяльності.

Перукар в судовому засіданні свою вину визнала частково, заявивши, що надала послуги тільки самим співробітникам салону. Разом з тим, згідно зі свідченнями громадянки, яка працює барменом, 15 квітня вдень вона прийшла в салон, щоб отримати послуги майстра манікюру і перукаря. Зазначені послуги клієнтка отримала, після чого повідомила в поліцію про правопорушення. «До матеріалів справи долучені фотографії, згідно з якими вхідні двері перукарні відкрита, людям надаються послуги», – сказано в постанові. Відзначається, що, таким чином, порушений режим карантину, санітарно-гігієнічні, санітарно-протиепідемічні правила і норми, передбачені законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та ін. Вивчивши матеріали, суд застосував до порушниці адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 17 тис. грн, а також – 420,2 грн судового збору.

за матеріалами інформаційного агенства УНІАН

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.