Марік

Прибув літак з Китаю. Цікаво, якщо комерційний вантаж там, то чому його завжди розвантажують «безкоштовні» солдати Нацгвардії?

Новий гуманітарний – комерційний вантаж прилетів з Китаю. Привезли 400 тис. респіраторів і 50 тис. захисних щитків «нібито» для українських лікарів, про це пише ТК “Легітимний“
Відразу ОП робить обмовку, що на рейсі є комерційний вантаж.
На пасажирському літаку Ахметова привезли вантаж, хоча у нас є для цих потреб державні вантажні борти, але хтось вирішив допомагати авіакомпанії Ріната не простоювали.

Цікаво скільки в цьому вантажі замовлення держави, а скільки комерційний вантаж від Епіцентру і інших фірм “прокладок”? Тому що Кирило Тимошенко в черговий раз видає розмиті поняття, що на цьому рейсі є вантаж і держави і комерційний.
Якщо комерційний вантаж там, то чому його завжди розвантажують «безкоштовні» солдати Нацгвардії? Наш бізнес настільки «жадібний», що навіть на вантажниках економлять?

Кирило Тимошенко повідомляє, що було близько 25 таких рейсів, чому близько, тому що частина з них були на 100% комерційними, але їх «приписують» як перемогу Офісу Президента.

Рекомендуємо до перегляду: Зашквар! Микола Тищенко фактично визнав своє правопорушення карантину!

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

 

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.