Думка

Хочете знати які суми профінансовано на боротьбу з коронавірусом? Рахункова палата повідомляє…

Рахункова палата повідомляє. На сьогоднішній день фактично профінансовано видатків, пов’язаних з боротьбою проти коронавірусу:

– з державного бюджету – 365,3 млн гривень

– з місцевих бюджетів – 690,4 млн гривень

– з бюджету нацполіціі – 134 млн гривень

– з бюджету центрального госпіталю МВС – 114 млн гривень.

Ці витрати будуть, за словами глави палати В. Пацкана, предметом самого ретельного вивчення на предмет дотримання законодавства.

Від себе додам. Загальний бюджет фейкової боротьби проти фейкового вірусу закладений в сумі близько 65 млрд гривень. Коли і на що вони їх витратять – велике питання, але те, що вони будуть “освоєні” ні секунди не сумніваюся.

А от щодо ретельного вивчення, це марно. Для витрат по Коронавірусу скасували тендери і ввели особливу процедуру. Немає ніяких сумнівів, що процедура, котра узаконила огалделую корупцію, забезпечила законність витрат. Перевіряти нічого

за матеріалами аккаунту Олександра Гумірова

Вам може бути цікаве наступне відео .Рекомендуємо.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Показати більше
Back to top button