Марік

Відео. Запоріжжя. Двоє молодих вандалів осквернили прапор України

У мережі з’явилося відео, на якому двоє молодих людей в Запоріжжі зривають український прапор.

Відповідне відео опубліковано у ТК donetchanyn. “Це ч. 1 ст 338 Кримінального кодексу України.” – пише блогер.

На кадрах видно, як двоє молодих людей в темну пору доби зривають прапор України, їм доводиться докласти для цього чимало зусиль, але врешті-решт вони досягли мети і втекли з прапором. Все це відбувається під сміх і заохочувальні вигуки дівчини.

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.