Події у світі

Відео. Носій та “ру$$кого міра” вступив в полеміку з ізраїльською поліцією, але щось пішло не так

Ось таке може бути, якщо перебрати з алкоголем і почати псувати мотоцикли поліції Ізраїлю. Носій ру$$кого язика та ру$$кого міра вступив в полеміку з ізраїльською поліцією, але щось пішло не так. 

Відео опублікували у соціальній мережі Фейсбук Вартові еспресо

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.
Показати більше
Back to top button