Блоги

Не розумію чому Зеленський висловив співчуття родинам російських громадян, які бажали перетворити Одесу в Донецьк чи Луганськ…

Відомий український блогер Mason Lemberg прокоментував заяву, яку зробив Зеленський до роковин трагедії 2 травня в Одесі.

“Не розумію чому Зеленський висловив співчуття родинам російських громадян, які бажали перетворити Одесу в Донецьк чи Луганськ, але не змогли.. і не висловив співчуття родині Мотороли, родині Болотова, родинам всяких там кізяків?

Вони ж одну справу робили…
Чого родина Мотороли без належної уваги залишилась?

Ну і хотів би спитати тих обісцяних прихильників, що досі підтримують це чмо:

Скажіть, а вам же теж дуже шкода моторол з ростова, які хотіли, але не змогли вас вбити і згвалтувати ваших дітей?” – пише блогер.

Рекомендуємо до перегляду: Черкаси – це не про саботаж карантину. Мер Черкас відреагував на “привіт” Володимира Зеленського.

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

 

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Показати більше
Back to top button