Марік

Нардеп Микола Тищенко: “Хочу вам офіційно заявити, «Велюр» готовий заплатити штраф, якщо ресторан дійсно порушив закон.”

Нардеп Микола Тищенко на своїй сторінці у Фейсбук заявив, що ресторан “Велюр” готовий заплатити штраф за однієї умови.

“Друзі!
Хочу вам офіційно заявити, «Велюр» готовий заплатити штраф, якщо ресторан дійсно порушив закон. Якщо порушення були зафіксовані, директор ресторану оплатить штраф в цю ж секунду! І я особисто це проконтролірую. Зі свого боку, я – Микола Тищенко, як громадянин України, своїми руками буду готувати обіди для київських лікарів до закінчення карантину.
Подробиці пізніше.
Руки зайняті на кухні.” – написав нардеп.

Рекомендуємо до перегляду: Зашквар! Микола Тищенко фактично визнав своє правопорушення карантину!

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

 

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.