Марік

Юрій Касьянов: “Тепер продовжуй, не продовжуй карантин – всім вже пофіг. Навіть якщо танки на вулиці виведуть – з танками навіть смішніше.”

Допис відомого українського волонтера Юрія Касьянова. Публікуємо допис в оригіналі. Орфографію та синтаксис збережено:

“Теперь продлевай, не продлевай карантин – всем уже пофиг. Даже если танки на улицы выведут – с танками даже смешнее. Даже если смертность будет как в Италии – никто в эту власть уже не поверит. Достала клоунада с эпицентрами, мриями, велюрами… Да и жрать людям нечего.

Апдейт для дураков. Карантин, конечно, нужен. Но для всех. По уму. И по-честному.” – пише Касьянов.

Рекомендуємо до перегляду: Черкаси – це не про саботаж карантину. Мер Черкас відреагував на “привіт” Володимира Зеленського.

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

 

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.