Марік

“Де санітари? Зафіксуйте його хто-небудь… ПРОСТО МІНІСТР ЮСТИЦІЇ У ложі уряду (!!!) в Парламенті (!!!) України.” – Дмитро Співак

Допис кандидата політичних наук Дмитра Співака. Публікуємо допис в оригіналі. Орфографію та синтаксис збережено:

“ПРОСТО МИНИСТР ЮСТИЦИИ

В ложе правительства (!!!) в Парламенте (!!!) Украины.

Теперь я понимаю, почему он хочет брать на работу пожизненно заключённых, и для чего ему понадобились VIP камеры…
Лицо, полное света и разума…

Возникает один вопрос: Где санитары? Зафиксируйте его кто-нибудь…

В общем, НЕздоровая власть – больное общество…

Так что, Володимир Зеленський, думайТЕ и решайТЕ уже что-нибудь!” – пише Співак.

Рекомендуємо до перегляду: Черкаси – це не про саботаж карантину. Мер Черкас відреагував на “привіт” Володимира Зеленського.

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

 

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.