Марік

Відео. “Нехай закриють нам рот!.. Що мені пояснювати людям?” Мер Одеси приєднався до критики центральної влади і «Велюру»

До критики центральної влади і «Велюру» приєднався мер Одеси. 

Як і його колеги з інших міст, Геннадій Труханов вважає вимоги Києва в зв’язку з карантином несправедливими. Як приклад він навів роботу ресторану «Велюр» Миколи Тищенка, що нечесно по відношенню до інших людей.

«З одного боку, я отримую купу смс про те, що дотримання карантину має бути, розумію. З іншого боку – що мені пояснювати людям? » – обурився мер.

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

 

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.