Марік

Відео.Вирішив помститися. В Одесі послушник вчинив підпал на території Свято-Успенського чоловічого монастиря УПЦ МП

В Одесі правоохоронці затримали колишнього послушника монастиря, який підозрюється в підпалі двох машин і господарської будівлі на території Свято-Успенського чоловічого монастиря УПЦ Московського патріархату.

У підпалі підозрюється якийсь Юрій Т. 1971 року народження, колишній послушник монастиря, в даний час бездомний, повідомляє «Думська».

Палій використовував «коктейлі Молотова». Дві він жбурнув під автомобілі, припарковані на території монастиря, – «Тойоту» і ВАЗ. Ще одну кинув в господарську споруду, яка швидко спалахнула. Вогонь побачили насельники обителі, які викликали ГСЧС. Пожежники прибули оперативно. Їм знадобилося дві години, щоб локалізувати пожежу на площі 480 квадратних метрів і ще одну годину на повну ліквідацію.

Допомагаючи співробітникам ГСЧС, зламав ногу насельник Успенського чоловічого монастиря архімандрит Володимир (Якименко), якого з місця події відвезла швидка допомога.

Більш ніхто не постраждав. Поки головна версія слідства – «підпал з помсти». Підозрюваного знайшли завдяки запису з камер відеоспостереження. Чоловік зізнався у скоєному злочині. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Він може вийти на свободу, якщо за нього внесуть заставу в розмірі 168 тис. Грн.

за матеріалами інтернет-видання Новий формат

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.