Марік

“Вмикайте світло.” Журналіст показав повітряний флот Ріната Ахметова вартістю приблизно 150 млн $

Раз на рік всі починають публікувати фото палацу Ахметова під Києвом. І роблять це так наче рік тому не публікували ці ж фото цього ж палацу.

Зараз новий скандал – з високими тарифами на електроенергію в інтересах Ахметова. І тому давайте хоч раз не про палац, а, наприклад, про приватний повітряний флот.

Два літаки falcon 7x вартістю приблизно 50 млн $ кожен.
M-SCMG (літає постійно Лондон- Женева, в Києві майже не буває)
P4-SCM (постійний гість аеропорту Бориспіль)

Airbus A319 P4-RLA (ініціали Ахметова). Середня вартість – 50-80 млн $. Хоча змі писали, що літак продано, бачив нещодавно в аеропорту Бориспіль.

Отже в середньому 150 млн ₴ лише на літаки.

Вмикайте світло.

Mykhailo Tkach

Рекомендуємо до перегляду: Черкаси – це не про саботаж карантину. Мер Черкас відреагував на “привіт” Володимира Зеленського.

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

 

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.