Марік

Центр громадського здоров’я України повідомляє статистику лeтaльнocтi від коронавірусу в Україні. Кого ж частіше за все забирає хвороба?

В Україні у статево-віковій структурі пoмеpлиx від коронавірусу переважають чоловіки 204 (56,5%) і люди у віці від 50 років (86%).

Про це сказано на сторінці Центру громадського здоров’я України в Facebook.

“Станом на 8 травня в Україні зареєстровано 361 випадок смepтeй від ускладнень, викликаних COVID-19. Для порівняння, станом на 30 квітня смepтeй було 261. Показник смepтнoстi склав 0,9 на 100 тис. населення. Для порівняння, станом на 30 квітня, цей показник становив 0,62% на 100 тис. населення. Середній показник летальності по Україні – 2,5%”, – відзначається в повідомленні.

Показник летальності, який перевищує середній по Україні, зареєстрований в таких областях:

74,5% пoмepлиx від ускладнень COVID-19 мали серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, новоутворення, захворювання нирок, печінки, легень, неврологічні хвороби та ожиріння.

У 23,8% пoмepлиx із супутньою патологією було декілька захворювань: серцево-судинні та цукровий діабет, імунодефіцит та ожиріння, тощо.

68% пoмepлиx – це люди старші 50 років із супутніми захворюваннями.

Відзначається, що середня тривалість від початку симптомів до смepтi пацієнтів з COVID-19 склала 13 днів. А з моменту госпіталізації до смepтi – 7 днів.

За матеріалами OBOZREVATEL

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.